MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST: Zásilky do UK se opět doručují

[AKTUALIZOVÁNO 22.12. 11:03] Zásilky je do Spojeného království je opět možné poslat. Zásilky na cestě budou zpožděny.

Vážení klienti Pošty bez hranic,

Eurotunnel je průjezdný směrem do UK a zásilky se doručují přes dopravce Royal Mail, na depu je nezastavujeme. Nicméně zásilky až do odvolání nemohou proudit zpět (reklamace a vrácené zásilky).

Situace vznikla kvůli šíření nové mutace koronaviru.

To nic nemění na tom, že od 1.1. 2021 bude možné posílat zásilky do UK pouze přes dopravce Royal Mail. Jak posílat zásilky do UK po Brexitu jsme psali minulý týden. Zásilky přes jiné dopravce než Royal Mail bylo možné předat do přepravy 21.12. 2020.

mezi UK a EU byla zcela pozastavena doprava kvůli šíření nejnovější mutace koronaviru, jak jste se mohli dočíst v médiích. To má okamžitý vliv na zásilky do UK. Zásilky do UK není možné s okamžitou platností podat. Toto opatření platí do odvolání.

Pokud jsou Vaše zásilky na cestě k nám na depo, zastavíme je ještě na depu.

  • pokud máte objednaný pravidelný svoz zásilek, doručíme Vám je zpět do skladu
  • pokud nemáte objednaný pravidelný svoz zásilek, najdete zásilky v klientském účtu v sekci Dodavatelé / Reklamace, odkud si je můžete nechat poslat zpět do svého skladu (viz. obrázek).

Děkujeme za pochopení.

Tým Pošty bez hranic

Komu článek pomůže? Pošlete mu ho

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pocket

Další čtení pro e-shopaře

Dopravci

Státní svátek v Maďarsku

Pátek 20. 8. 2021 V pátek 20. srpna je v Maďarsku státní svátek. Maďarská pošta ani DPD v tento den nebudou doručovat zásilky. Podej zásilek

Dopravci

Nové rozměrové specifikace DPD v Německu

Německé DPD přechází na nový standard zásilek podobně jako v jiných státech. Nové rozměrové specifikace začnou u Pošty bez hranic platit od 1.9. 2021. Nová

Expandujete? Budeme Vám nablízku

Zjednodušujeme e-shopům cestu do Evropy. Už 10 let.

Pošta bez hranic

Zásilky do celé EU, UK i na Ukrajinu

Jen za rok 2020 jsme dopravili 3 000 000 zásilek českých a slovenských e-shopů. Zásilky s námi posílají Footshop, Vivantis, Bonami, Dedoles a tisíce dalších.