Důležité: Změna polské adresy Pošty bez hranic

Od 1.1. 2021 nebudeme na staré adrese přijímat zásilky z / do Polska. Pro osobní podej i příjem palet použijte nové depo Pošty bez hranic.

Ještě před Vánoci se nám povedlo přestěhovat naše polské depo, které už nám kapacitně nevyhovovalo. Nové depo nám nabídne komfortnější práci se zásilkami, ale má výhody i pro klienty Pošty bez hranic.

Díky novým prostorům můžete nejen podávat osobně zásilky, ale zároveň si můžete nechat na depo poslat palety, kulečníky a jiné velké zásilky které Vám dopravíme do Česka. Pokud chcete naše depo využít pro příjem palet nebo nadrozměrných zásilek, napište nám na obchod@postabezhranic.cz.

Prosíme Vás o změnu adresy ve vašich kontaktech, webových stránkách a všech místech, kde stará adresa figuruje. Provoz na nové adrese je už plně připraven.

Na starou adresu budeme přijímat zásilky do 31.12.

U nové adresy nezapomeňte uvést Vaše ID, název firmy nebo e-shopu, abychom mohli Vaše zásilky lépe identifikovat.

Nová adresa:
FROGMAN s.r.o. / Pošta bez hranic
[ID / e-shop / firma]
ul. Stawowa 91
Cieszyn 43-400

Stará adresa:
FROGMAN s.r.o.
ul. Bielska 63A
43-400 Cieszyn

Komu článek pomůže? Pošlete mu ho

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pocket

Další čtení pro e-shopaře

Dopravci

Státní svátek v Maďarsku

Pátek 20. 8. 2021 V pátek 20. srpna je v Maďarsku státní svátek. Maďarská pošta ani DPD v tento den nebudou doručovat zásilky. Podej zásilek

Dopravci

Nové rozměrové specifikace DPD v Německu

Německé DPD přechází na nový standard zásilek podobně jako v jiných státech. Nové rozměrové specifikace začnou u Pošty bez hranic platit od 1.9. 2021. Nová

Expandujete? Budeme Vám nablízku

Zjednodušujeme e-shopům cestu do Evropy. Už 10 let.

Pošta bez hranic

Zásilky do celé EU, UK i na Ukrajinu

Jen za rok 2020 jsme dopravili 3 000 000 zásilek českých a slovenských e-shopů. Zásilky s námi posílají Footshop, Vivantis, Bonami, Dedoles a tisíce dalších.