Covidová opatření v rámci Pošty bez hranic

Od pondělí 8. 3. 2021 zavádíme na základě vládního nařízení povinné plošné testování všech zaměstnanců antigenními testy na týdenní bázi.

Každý zaměstnanec, který se bude fyzicky nacházet ve firmě nesmí mít negativní výsledek starší než 7 dnů. Testování bude zaměstnancům k dispozici zdarma spolu s respirátory a dezinfekcí. Pozice u kterých je to možné zůstávají již delší dobu na home office.

Zároveň prosíme všechny klienty, kteří podávají zásilky osobně o nošení respirátorů v prostorách Pošty bez hranic.

Snažíme se již od první vlny epidemie dělat maximum pro zamezení šíření nákazy. Toho je důkazem malý počet nakažených v rámci firmy za celou dobu pandemie. Věříme, že nám naše přísná opatření pomohou s nákazou co nejlépe bojovat a přispět tak k jejímu brzkému ukončení.

 

Děkujeme všem zaměstnancům a klientům za spolupráci.

 

Komu článek pomůže? Pošlete mu ho

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pocket

Další čtení pro e-shopaře

Dopravci

Omezení dopravců na Velikonoce

Stejně jako u nás jsou velikonoční svátky i v ostatních státech považovány za dny pracovního klidu. V tyto dny jsou uzavřeny úřady, banky a obchody. Z tohoto důvodu se budou taky naše zásilky doručovat až následující pracovní den.

Dopravci

Německo, Polsko, Maďarsko: Aktualizace cen od 1. 4. 2021

Na základě nových cen od vybraných dopravců aktualizujeme ceník Pošty bez hranic. Tentokrát potěší i snížení cen v rámci německého DPD. V článku najdete všechny změny, které vejdou v platnost od 1. 4. 2021.

Expandujete? Budeme Vám nablízku

Zjednodušujeme e-shopům cestu do Evropy. Už 10 let.

Pošta bez hranic

Zásilky do celé EU, UK i na Ukrajinu

Jen za rok 2020 jsme dopravili 3 000 000 zásilek českých a slovenských e-shopů. Zásilky s námi posílají Footshop, Vivantis, Bonami, Dedoles a tisíce dalších.