MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST: Zásilky do UK se opět doručují

Share on facebook
Share on linkedin
[AKTUALIZOVÁNO 22.12. 11:03] Zásilky je do Spojeného království je opět možné poslat. Zásilky na cestě budou zpožděny.

Vážení klienti Pošty bez hranic,

Eurotunnel je průjezdný směrem do UK a zásilky se doručují přes dopravce Royal Mail, na depu je nezastavujeme. Nicméně zásilky až do odvolání nemohou proudit zpět (reklamace a vrácené zásilky).

Situace vznikla kvůli šíření nové mutace koronaviru.

To nic nemění na tom, že od 1.1. 2021 bude možné posílat zásilky do UK pouze přes dopravce Royal Mail. Jak posílat zásilky do UK po Brexitu jsme psali minulý týden. Zásilky přes jiné dopravce než Royal Mail bylo možné předat do přepravy 21.12. 2020.

mezi UK a EU byla zcela pozastavena doprava kvůli šíření nejnovější mutace koronaviru, jak jste se mohli dočíst v médiích. To má okamžitý vliv na zásilky do UK. Zásilky do UK není možné s okamžitou platností podat. Toto opatření platí do odvolání.

Pokud jsou Vaše zásilky na cestě k nám na depo, zastavíme je ještě na depu.

  • pokud máte objednaný pravidelný svoz zásilek, doručíme Vám je zpět do skladu
  • pokud nemáte objednaný pravidelný svoz zásilek, najdete zásilky v klientském účtu v sekci Dodavatelé / Reklamace, odkud si je můžete nechat poslat zpět do svého skladu (viz. obrázek).

Děkujeme za pochopení.

Tým Pošty bez hranic

Pošta bez hranic

Od roku 2010 pomáháme e-shopům s dopravou do zahraničí. 27 států zemí Evropy, více než 50 dopravců a 3,3 milionu zásilek za rok. To je Pošta bez hranic.

Poslední články

Podcast bez hranic

Zůstaňte v kontaktu

Chcete vědět vše jako první?

Kliknutím na „Přihlásit o k odběru“ souhlasíte se zpracováním e-mailové adresy za účelem informování o novinkách z Pošty bez hranic