Covid omezení v doručení zásilek [AKTUALIZUJEME]

Covidová opatření států a dopravců už "tradičně" komplikují doručování v různých koutech Evropy. Všechny aktualiní omezení najdete v tomto článku, který pravidelně aktualizujeme.

Německo, Francie – kvůli znovuzavedení kontrol na hranicích s Německem očekáváme zpoždění zásilek do jednoho dne. Zásilky z 15.2. budou podány na DHL / DPD o den později.

Situaci komplikuje i fakt, že narozdíl od první a druhé vlny nejsou dopravci vyjmuti z protiepidemických opatření, proto musí každý projíždějící řidič mít negativní Covid test.

Slovensko – Dopravce SPS bude doručovat v okolí Martina s 1-2 denním zpožděním kvůli výskytu Covidu na tamním depu.

Komu článek pomůže? Pošlete mu ho

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pocket

Další čtení pro e-shopaře

Dopravci

Omezení dopravců na Velikonoce

Stejně jako u nás jsou velikonoční svátky i v ostatních státech považovány za dny pracovního klidu. V tyto dny jsou uzavřeny úřady, banky a obchody. Z tohoto důvodu se budou taky naše zásilky doručovat až následující pracovní den.

Dopravci

Německo, Polsko, Maďarsko: Aktualizace cen od 1. 4. 2021

Na základě nových cen od vybraných dopravců aktualizujeme ceník Pošty bez hranic. Tentokrát potěší i snížení cen v rámci německého DPD. V článku najdete všechny změny, které vejdou v platnost od 1. 4. 2021.

Expandujete? Budeme Vám nablízku

Zjednodušujeme e-shopům cestu do Evropy. Už 10 let.

Pošta bez hranic

Zásilky do celé EU, UK i na Ukrajinu

Jen za rok 2020 jsme dopravili 3 000 000 zásilek českých a slovenských e-shopů. Zásilky s námi posílají Footshop, Vivantis, Bonami, Dedoles a tisíce dalších.